İstanbul Karotcu

Beton Kesme

Alanında uzman kesim ekibimiz ve son teknoloji cihazlarımızla beton kesme işlerinizde sizlere kusursuz hizmet için çalışıyoruz. Beton kesme işlerimiz ve referanslar mevcuttur.

Beton Delme

Tim Karot olarak beton kesme işlemlerinde olduğu gibi beton delme işlerinizde de size bir telefon kadar yakınız. Bizden teklif almadan işe başlamayın, referanslarımıza göz atın.

Beton Kırma Hizmetleri

Beton kırma uygulaması yapılması gerektiren zamanlarda Tim Karot olarak elektrikli, hidrolik, havalı, mini iş makineleri ve ağır iş makineleri ilk akla gelen teknolojilerle her an hizmetinizdeyiz.

Epoksi Filiz Ekleme

Bina güçlendirme alanında kolon, kriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi (ilave – ek birleştirme) gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde ağır yük ve makinelerin işleyiş olarak…

Bina Deprem Testi

Oturduğunuz bina depreme dayanıklı mı değil mi, bina ömrünü tamamlamış mı tamamlamamış mı? Deprem testini nerede nasıl yaptırabilirim? Bu sorulara yanıt bulamayıp, endişeye düştüğünüz anlarda size…

Hidrolik Raylı Kesme

Hidrolik raylı beton kesme işlerinizde de sizlerleyiz. Hidrolik kesme makinesi ile demir donatılı ve donatısız betonlarda hasarsız, yatay, dikey ve 180º açı ile 50 cm kalınlığa kadar betonu kesebilir.

Telle Beton Kesme

Beton kesme sistemlerindeki en gelişmiş teknolojinin ürünü “Hidrolik Tel Kesme” makinasıdır. Yüksek değerlerde kesme derinliğine ulaşabilen tek yöntem olarak karşımıza çıkmakta olan bu sistem ile..

Derz Kesim

Beton plakanın sorunsuz birleşimi için, derz kesme makinesi ile sökülen kalıp yerleri düz bir şekilde kesilir. Derz kesme makinesi bir standın üzerinde motor koyulması ile beton ve asfalt kesmeye yarayan makinedir.

Kontrollü Bina Yıkımı

Tadilat, yenileme, güçlendirme, depreme karşı tedbirlerle her türlü bina yıkımı işlerinizde de hizmet vermekteyiz. Ağır iş makineleri ve beton kesme beton delme araçları ile hizmetinizdeyiz.

Karotçu

Karotçu dendiğinde ilk akla gelen isimlerden biri olan Tim Karot, alanında uzman ve deneyimli ekibiyle hizmetinizdedir. Detaylı bilgi için bizi arayın.

Asfalt Derz Kesme

Demir donatılı ve donatısız beton yüzeylerin onarılması çıkartılması ve yapısal değişikliklerin gerçekleşmesi için derz kesimi uygulamaları yapılmaktadır.

Etiket Bulutu: Adalar karotcu,Arnavutköy karotcu,Ataşehir karotcu,Avcılar karotcu,Bağcılar karotcu,Bahçelievler karotcu,Bakırköy karotcu,Başakşehir karotcu,Bayrampaşa karotcu,Beşiktaş karotcu,Beykoz karotcu,Beylikdüzü karotcu,Beyoğlu karotcu,Büyükçekmece karotcu,Çatalca karotcu,Çekmeköy karotcu,Esenler karotcu,Esenyurt karotcu,Eyüp karotcu,Fatih karotcu,Gaziosmanpaşa karotcu,Güngören karotcu,Kadıköy karotcu,Kağıthane karotcu,Kartal karotcu,Küçükçekmece karotcu,Maltepe karotcu,Pendik karotcu,Sancaktepe karotcu,Sarıyer karotcu,Şile karotcu,Silivri karotcu,Şişli karotcu,Sultanbeyli karotcu,Sultangazi karotcu,Tuzla karotcu,Ümraniye karotcu,Üsküdar karotcu,Zeytinburnu karotcu