KURUMSAL

Tim Karot

Beton Delme Kesme - 7/24 Karotcu Servisi

TİM Karot olarak başta İstanbul olmak üzere bölge il ve ilçelerde profesyonel olarak Beton delme , kesme, kimyasal ankraj sistemleri ve her türde beton kırım işlerinde hizmet vermektedir.
 
Müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunmak amacıyla firmamız teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve her türlü son teknoloji ekipmanı bünyesine katmaya özen göstermektedir.
 

Her biri kendi alanında uzman kadromuz ve çalışma alanında işin kalitesini arttıran son teknoloji ürünü ekipmanlarımızla başta Trakya bölgesi olmak üzre Türkiye’nin her yerine 7 gün 24 saat ulaşmaktayız. İhtiyaç duyduğunuz beton delme , kesme , kırma ve güçlendirme ile ilgili aklınıza gelebilecek her türlü işi size gereken kalitede ve istediğiniz sürede yapmaktayız.

Firmamzın sahip olduğu bilgi, tecrübe ve teknolojik gelişmeleri işgücüne yansıtan uygulamaları ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun seçimleri sunma istikrarlı, gerçekçi ve profosyonelce çalışmalarımızla her zaman siz değerli müşterilerimizin yanında olacağız.